APOTEKSVÅG, mässing. Lindells vågfabrik AB, Jönköping, 1900-tal.

547743. APOTEKSVÅG, mässing. Lindells vågfabrik AB, Jönköping, 1900-tal.

Höjd 65 cm.

Slitage. Vikter ingår ej. Upphängningsdel saknas på en arm, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.

Antal besök: 1 039