RUD THYGESEN / JOHNNY SÖRENSEN. Skrivbord, Danmark 1900-tal.

547659. RUD THYGESEN / JOHNNY SÖRENSEN. Skrivbord, Danmark 1900-tal.

Längd 120 cm, bredd 75 cm höjd 74 cm.

Bruksslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 378