OLE WANSCHER. Matsalsgrupp, 9 delar, P. Jeppesens Möbelfabrik, Danmark.

547447. OLE WANSCHER. Matsalsgrupp, 9 delar, P. Jeppesens Möbelfabrik, Danmark.

Bestående av 6 stolar samt 2 karmstolar + tre inläggsskivor.
Längd 145 cm
Bredd 106 cm
Höjd 75 cm
Inläggsskivor bredd 65 cm.

Smårepor och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 145 cm
Bredd 106 cm
Höjd 75 cm
Inläggsskivor bredd 65 cm.

Smårepor och bruksslitage.

Antal besök: 708