SKIVSPELARE, Philips, 1950/60-tal.

547205. SKIVSPELARE, Philips, 1950/60-tal.

Längd 34 cm
Bredd 22 cm
Höjd 12 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Senare sladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34 cm
Bredd 22 cm
Höjd 12 cm.

Senare sladd.

Antal besök: 5 708