BYRÅ, med schatullöverdel, 2 delar, omkring 1800-tal.

54716. BYRÅ, med schatullöverdel, 2 delar, omkring 1800-tal.

Nycklar finns, längd 61, bredd 42,5, höjd 97,5 cm.

Delvis senare beslag, renoverat och kompletterat, sprickor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 937