KARMSTOL, Karl Johan, Nils Andersson Hassungared/Lindome, brännmärkta NAS , 1800-tal.

54685. KARMSTOL, Karl Johan, Nils Andersson Hassungared/Lindome, brännmärkta NAS , 1800-tal.

Delvis skuren dekor.

Senare galonklädsel, slitage, lagning, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis skuren dekor.

Antal besök: 1 844