LENA LINDERHOLM. Stilleben med körsbär. Färglitografi. Signerad Lena A Linderholm. 108/175.

54682. LENA LINDERHOLM. Stilleben med körsbär. Färglitografi. Signerad Lena A Linderholm. 108/175.

23,5x30 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5x30 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Antal besök: 1 088