SKÅP, 1800-tal med senare överskåp.

54671. SKÅP, 1800-tal med senare överskåp.

Nyckel finns, längd 65, bredd 45, höjd 148 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 556