TELEFON, Jydsk, Danmark.

TELEFON, Jydsk, Danmark.
54639. TELEFON, Jydsk, Danmark.

Höjd 33 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Bruksslitage samt repor.

Antal besök: 2 031