AXEL LINDMAN. Kustlandskap med båt, olja på pannå, monogramsignerad.

54628. AXEL LINDMAN. Kustlandskap med båt, olja på pannå, monogramsignerad.

32 x 41,5 cm
Proveniens: Enligt etikett inköpt på Fritzes.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 41,5 cm

Krackelyrer.

Antal besök: 2 057