Nominellt värde 430 kr, 1940,1980-tal
1 st Norsk 10 kr sedel 1961
Ett antal ocirkulerade.
Slitage på de äldre sedlarna.
1 st Norsk 10 kr sedel 1961
Ett antal ocirkulerade.
Slitage på de äldre sedlarna.