SEDLAR, 48 st, Sverige.

54608. SEDLAR, 48 st, Sverige.

Nominellt värde 430 kr, 1940,1980-tal
1 st Norsk 10 kr sedel 1961
Ett antal ocirkulerade.

Slitage på de äldre sedlarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Norsk 10 kr sedel 1961
Ett antal ocirkulerade.

Slitage på de äldre sedlarna.

Antal besök: 1 299