STOL, RETRO 1950/60-tal.

STOL, RETRO 1950/60-tal.
545504. STOL, RETRO 1950/60-tal.

Stomme i vitt järn, röd dyna, flätad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 133