PIEDESTAL, empir-typ, 1800-talets senare hälft.

54509. PIEDESTAL, empir-typ, 1800-talets senare hälft.

Masurbjörk, kvadratisk skiva på kolonnfot. Höjd 63 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 1 177