KLÄDSKÅP, jugend, 1900-tal.

KLÄDSKÅP, jugend, 1900-tal.
54486. KLÄDSKÅP, jugend, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 91, bredd 48, höjd ca 180 cm.

Sltiage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sltiage, repor.

Antal besök: 2 728