DIVERSE LEKSAKER som ALPS "Fighting Bull" i originalkartong, fåglar,hund, xylofon med mera.

54470. DIVERSE LEKSAKER som ALPS "Fighting Bull" i originalkartong, fåglar,hund, xylofon med mera.

Tjur och fåglar med urverk. Tjurens längd 14 cm.

Alla urverk fungerar. Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 512