PER OLOF NILSSON. Etsningar, 2 st.

544324. PER OLOF NILSSON. Etsningar, 2 st.

"Får", 94/150, signerad och daterad -77, 18,5x21,5 cm.
"Ur fjärilarnas liv nr 3" 28/100 signerad och daterad 1980, 19x17,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 3 677