YTTERFODER, 3 st, stenmassa, Gustavsberg.

544168. YTTERFODER, 3 st, stenmassa, Gustavsberg.

Höjd 16,5 cm, 18 cm och 18,5 cm.

Slitage och krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och krackeleringar.

Antal besök: 305