YTTERFODER 5 st. Porslin. Prins Eugene "Waldemarsudde" Gustavsberg.

544115. YTTERFODER 5 st. Porslin. Prins Eugene "Waldemarsudde" Gustavsberg.

Märkta Prins Eugens Waldemarsudde Gustavsberg.
Höjd 13 cm, 15,5 cm och 16 cm.
Diameter, 13 cm, 15,5 cm och 16 cm.

Största ytterfodern med ett nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 541