ERIK FORMOE. "Møtested" Färglitografi, signerad och numrerad 20/80.

54386. ERIK FORMOE. "Møtested" Färglitografi, signerad och numrerad 20/80.

80x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x60 cm.

Antal besök: 1 937