MATGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

543653. MATGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Målad och bronserad. Skuren dekor. Stolar med genombruten rygg och balusterbricka, lös stoppad sits. Två iläggsskivor a 45 cm vardera. Diameter 110. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage och några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546