FICKUR, 4 st, delvis silver, bl a Elgin Natt Watch & Co, KLOCKSTÄLL, metall och glas.

54361. FICKUR, 4 st, delvis silver, bl a Elgin Natt Watch & Co, KLOCKSTÄLL, metall och glas.

Diameter 3.5 - 5.5 cm, Ställets höjd 12,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 340