SOFFA "Samsas", Carl Malmsten, AB OH Sjögren stoppmöbler Tranås, 1900-talets andra hälft.

543609. SOFFA "Samsas", Carl Malmsten, AB OH Sjögren stoppmöbler Tranås, 1900-talets andra hälft.

Klädsel i grönt tyg. Stoppad rygg och sits. Längd 183 cm.

Bruksslitage. Tyg med slitage/ställvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658