L LITHÉN. Oljemålning abstrakt -65.

543583. L LITHÉN. Oljemålning abstrakt -65.

Olja på duk, ramad och signerad 1965. 590x680 mm. (Leif Lithèn, Halmstad -65).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 955