GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

543540. GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 125 cm.

Slitage, repor. Bucklor på fot. En lampa med buckla vid fäste samt saknar lampans kontakt. En lampa med buckla vid kupans handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 125 cm.

Antal besök: 11 480