TOALETTBORD, rokokostil, 1940-tal.

54348. TOALETTBORD, rokokostil, 1940-tal.

Grönpatinerat/förgyllt skuret arbete. Spegeluppsats med svängbara sidoglas. Längd 122, bredd 46, höjd 150 cm.

Ytbehandling ställvis hårt sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 445