MATGRUPP, 5 delar, 1950/1960-tal.

543481. MATGRUPP, 5 delar, 1950/1960-tal.

Bord, teakfaner, Diamater 115, höjd 72, 2 iläggsskivor bredd 354 stolar, höjd ca 83 cm.

Slitage, fläckar, 2 pluggar till ena stolsryggen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 268