TAKKLAMPA, teak och glas, 1950/60-tal.

543073. TAKKLAMPA, teak och glas, 1950/60-tal.

Diameter 16 cm, höjd 22 cm exkl. kabel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 505