KAFFESERVIS, 32 delar, porslin, Adam, Stig Lindberg, Gustavsberg.

542981. KAFFESERVIS, 32 delar, porslin, Adam, Stig Lindberg, Gustavsberg.

10 kaffekoppar samt 13 underfat
7 assietter
1 gräddkanna
1 sockerskål.

Bruksslitage, vissa delar med färgnyansskillnad. Viss krackelyr. En kopp med lagat handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 assietter
1 gräddkanna
1 sockerskål.

Antal besök: 774