Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
ATTI JOHANSSON. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.
542949. ATTI JOHANSSON. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.
85 x 28,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
85 x 28,5 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 002