ATTI JOHANSSON. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.

542949. ATTI JOHANSSON. Abstrakt komposition, olja på duk, signerad.

85 x 28,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 28,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 292