CANAPÉ/SOFFA, Karl-Johan, 1800-talets första del.

542641. CANAPÉ/SOFFA, Karl-Johan, 1800-talets första del.

Längd ca 225 cm.

Björkfanér.

Torrsprickor, Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 225 cm.

Björkfanér.

Torrsprickor, Fanérskador.

Antal besök: 4 518