GUNGSTOL, STOL, barnmodell, omkring 1900.

542611. GUNGSTOL, STOL, barnmodell, omkring 1900.

Höjd ca 34 resp. 77 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 resp. 77 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 354