MÅLARSTEGE, ANTIK.

MÅLARSTEGE, ANTIK.
542590. MÅLARSTEGE, ANTIK.

Klassisk modell.
Höjd: 108 cm.

Skador, slitage, färgstänk.

Gör en kostnadsfri värdering!
542590. MÅLARSTEGE, ANTIK.

Klassisk modell.
Höjd: 108 cm.

Skador, slitage, färgstänk.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 186