VAS, silver, Åbo, Finland, 1950-tal. Vikt 230 gram.

54252. VAS, silver, Åbo, Finland, 1950-tal. Vikt 230 gram.

Dekor av blad, förgylld insida.
Höjd 22 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Antal besök: 871