BOK, "Lexicon juridicum", 1600-tal.

542424. BOK, "Lexicon juridicum", 1600-tal.

"Lexicon Juridicum: hoc est, Ivris civilis et canonici in schola atque foro vsitatarum vocum penus: accessit legum populi Romani copiosus index". Skinnklädd. Ca 20 x 13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 855