Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Övriga metallföremål
TE- OCH KAFFEKANNOR, 2 st, nysilver, Adie Brothers Ltd, England, 1900-tal.
54240. TE- OCH KAFFEKANNOR, 2 st, nysilver, Adie Brothers Ltd, England, 1900-tal.
Högsta höjd 19,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Högsta höjd 19,5 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
682