KENNETH LINDGREN. Vinterlandskap med kråkor och hund. Akvarell, signerad.

542386. KENNETH LINDGREN. Vinterlandskap med kråkor och hund. Akvarell, signerad.

Motivets mått 17 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets mått 17 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 509