SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

542344. SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme av rotting. Skivor av glas. Övre skiva löstagbar med handtag. Fotavslutningar med hjultrissor. Längd 72. Bredd 44. Höjd 60 cm.

Slitage. Repor och märken. Rotting med bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 241