SATSBORD, 5 delar, ekfanér, engelsk stil, 1900-tal.

542323. SATSBORD, 5 delar, ekfanér, engelsk stil, 1900-tal.

Största bord:
Längd 56 cm.
Bredd 56 cm.
Höjd 51,5 cm.

Småbord:
Längd 42 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 45,5 cm.

Slitage, märken, repor, ring på största bordets skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största bord:
Längd 56 cm.
Bredd 56 cm.
Höjd 51,5 cm.

Småbord:
Längd 42 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 45,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 481