Auktionshuset Kolonn
Leksaker
MODELLMOTOR kopia av DOOLING 10cc, troligtvis tillverkad i Västerås 1950-tal.
54231. MODELLMOTOR kopia av DOOLING 10cc, troligtvis tillverkad i Västerås 1950-tal.
Glödstift.
Normalt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Glödstift.
Normalt slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 766