STRINGHYLLA, 3 stycken hyllplan.

542278. STRINGHYLLA, 3 stycken hyllplan.

Mahognyfaner, svartlackade gavlar. Längd 78 cm.

Fläckar, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar, repor och märken.

Antal besök: 465