VAS, keramik, "Lilla hjärtat", Lillemor Mannerheim, Gefle porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

542276. VAS, keramik, "Lilla hjärtat", Lillemor Mannerheim, Gefle porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

"Mangania"-glasyr, höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 430