SKOSTÄLL, bok samt metall, JH Fabrikerna, Sävsjö1960-tal.

542201. SKOSTÄLL, bok samt metall, JH Fabrikerna, Sävsjö1960-tal.

81 x 37 cm.

Med underliggande bricka av plast.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 864