SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft.

542198. SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft.

Betsat lövträ. Fyra lådor. Svarvade ben. Längd 104. Bredd 48. Höjd 77 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 319