ARMBANDSUR, guld på stål, Omega Seamaster, 1960-/70-tal.

542182. ARMBANDSUR, guld på stål, Omega Seamaster, 1960-/70-tal.

Automatic. Ljus urtavla med guldfärgat stavindex och datumfönster. Diameter ca 36 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 755