ARMBANDSUR, doublé, Valdyor Starlight, 1970-tal.

542163. ARMBANDSUR, doublé, Valdyor Starlight, 1970-tal.

Manuell. Ca 33 x 28 mm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manuell. Ca 33 x 28 mm.

Antal besök: 1 367