SLAGBORD, patinerad fur, rokoko, 1700-talets andra hälft.

542154. SLAGBORD, patinerad fur, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Längd 33-165, bredd 108, höjd 76 cm.

Åldersslitage, träskador samt 1 klaff ej helt uppvikbar pga för långa tvärribbor på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081