STOLAR, 6 st, Gemla, 1900-talets andra hälft.

542147. STOLAR, 6 st, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsat böjträ. Fast stoppad rygg och sits. Klädsel av konstskinn. Dekor av pärlspik. Märkta med etikett.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage och några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 580