VÄGGHYLLA, i form av tavelram, 1900-tal.

542106. VÄGGHYLLA, i form av tavelram, 1900-tal.

Yttermått ca 63 x 54 cm.

Slitage, smärre dekorskador, belysning ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 63 x 54 cm.

Antal besök: 2 471