ANTIKA GRAVYRER, 6 st. 1800-tal.

54209. ANTIKA GRAVYRER, 6 st. 1800-tal.

Yttermått ca 17 x 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar förekommer. Skador på glas/ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 17 x 13 cm.

Antal besök: 942