B.ZEINOFF. Stadsbild med bro, troligen Linköping. Olja på duk. Signerad och daterad 1940.

54206. B.ZEINOFF. Stadsbild med bro, troligen Linköping. Olja på duk. Signerad och daterad 1940.

49 x 59 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 59 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 889